Виховна робота

Кафедра терапевтичної стоматології НМУ зробила значний внесок у підготовку практичних і науково-педагогічних кадрів фахівців-стоматологів. Загалом за 90-річний термін існування кафедри терапевтичної стоматології підготовлено тисячі лікарів стоматологів для всіх республік колишнього СРСР і України.

З ініціативи професора М.Ф.Данилевського було розпочате проведення науково-практичних конференцій, які регулярно проводяться майже у всіх регіонах України. Це дозволяє донести найновіші технології та методики лікування до всіх практичних стоматологічних закладів.

Можна без перебільшення сказати, що у роботі кафедри терапевтичної стоматології Національного медичного університету відмічається органічне поєднання науково-теоретичних розробок, підготовки лікарів-спеціалістів та значної практичної допомоги стоматологічним закладам системи охорони здоров’я України.

Велику роботу по виявленню та залученню талановитої студентської молоді до майбутньої науково-дослідницької роботи проводять завідувач кафедри професор А.В.Борисенко та доценти кафедри.

 

Співробітники кафедри приймають участь у волонтерській програмі з надання стоматологічної допомоги військовослужбовцям у зоні Операції Об‘єднаних Сил. З 11 по 16 лютого 2019 року у рамках волонтерської програми був здійснений черговий виїзд лікарів-стоматологів з мобільними пересувними стоматологічними кабінетами у зону бойових дій. Метою програми, яка здійснюється кілька років поспіль, є лікування українських воїнів безпосередньо у зоні бойових дій. Старший лаборант кафедри Лупаїна Олексій взяв участь у програмі. Протягом шести днів лікарі побували в Краматорську, Світлодарську, на території, що межує з селищем Піски, де  надали медичну допомогу близько 200 військовослужбовцям.

http://nmuofficial.com/news/spivrobitnyky-smts-nadayut-dopomogu-vijskovym-u-zoni-operatsiyi-ob-yednanyh-syl/